Συμπληρωματική προκήρυξη του διαγωνισμού για την εισαγωγή στις Σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας

Σας ενημερώνουμε ότι έχει αναρτηθεί στο διαδίκτυο στην ιστοσελίδα του Πυροσβεστικού Σώματος:
www.fireservice.gr η συμπληρωματική προκήρυξη του αντίστοιχου διαγωνισμού για την εισαγωγή στις
Σχολές Αξιωματικών και Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας, με το σύστημα των εξετάσεων
σε πανελλαδικό επίπεδο, το ακαδημαϊκό έτος 2023-2024, όσον αφορά τον αριθμό εισακτέων.

Δείτε την προκήρυξη εδώ: Συμπληρωματική προκήρυξη Διαγωνισμού για την εισαγωγή στη Σχολή Αξιωματικών και στη Σχολή Πυροσβεστών της Πυροσβεστικής Ακαδημίας το ακαδημαϊκό έτος 2023 – 2024, με το σύστημα των εξετάσεων σε πανελλαδικό επίπεδο. – Νέα – Πυροσβεστικό Σώμα Ελλάδος (fireservice.gr)

Αρέσει σε %d bloggers: