Σχέδιο Μνημονίου Ενεργειών για τη διαχείριση του Σεισμικού Κινδύνου – Μνημονίου Ενεργειών για τη διαχείρηση πυρκαγιών, ακραίων καιρικών φαινομένων και ΧΒΡΠ περιστατικών

Σε συνέχεια του Σχεδίου- Μνημονίου Ενεργειών για τη Διαχείριση του Σεισμικού Κινδύνου και του Μνημονίου Ενεργειών για τη διαχείρηση πυρκαγιών, ακραίων καιρικών φαινομένων και ΧΒΡΠ περιστατικών, οι γονείς και κηδεμόνες των μαθητών /μαθητριών του ΓΕΛ Ερμιόνης θα θέλαμε να γνωρίζουν ότι σε περίπτωση που ανακοινωθεί από τις Αρχές διακοπή της λειτουργίας των σχολικών μονάδων μετά από σεισμικό ή άλλο σοβαρό συμβάν θα πρέπει να παραλάβουν τα παιδιά τους από τον προεπιλεγμένο χώρο καταφυγής του προαυλίου μπροστά από το Κλειστό Γυμναστήριο του σχολείου.

Αρέσει σε %d bloggers: