Τρόπος μεταφοράς υποψηφίων του ΓΕΛ Ερμιόνης κατά τις Πανελλαδικές εξετάσεις 2020

Θα θέλαμε να ενημερώσουμε τους μαθητές/-τριες, που είναι υποψήφιοι του σχολείου μας ότι:

1. κατά τις ημέρες των Πανελλαδικών Εξετάσεων το μισθωμένο λεωφορείο προς το Εξεταστικό Κέντρο Κρανιδίου θα αναχωρεί από το Ηρώο της Ερμιόνης στις 07:30 π.μ.

2. κατά τις ημέρες των Πανελλαδικών Εξετάσεων, το λεωφορείο θα αναχωρεί για Ερμιόνη:

• για τους μαθητές /-τριες που διαμένουν Μετόχι,  στις 06:40 π.μ.
  • για τους μαθητές /-τριες που διαμένουν Θερμησία στις 06:55 π.μ.

Επίσης σας γνωρίζουμε ότι για τη μαθήτρια που κατοικεί στο Ηλιόκαστρο μετά την αριθ. 127521/20444/9.6.2020 πρόσκληση εκδήλωσης ενδιαφέροντος της Περιφέρειας Πελοποννήσου, Γενικής Διεύθυνσης Ανάπτυξης Π.Ε. Αργολίδας -Τμήματος δια βίου Μάθησης, Παιδείας και Απασχόλησης δεν υπεβλήθη καμία προσφορά για το εν λόγω δρομολόγιο.

Η φωτογραφία είναι βγαλμένη στο Βέρμιο και είναι έργο μαθήτριας της Γ΄Λυκείου κατά την επίσκεψη των παιδιών εκεί.

Αφήστε ένα Σχόλιο