Πανελλήνια Ημέρα Σχολικού Αθλητισμού 2018

Το ΓΕΛ Ερμιόνης απόλαυσε τη 5η Πανελλήνια Ημέρα του Σχολικού Αθλητισμού (όπως και το 2017) με ποικίλες και ενδιαφέρουσες δράσεις: εσωτερικό τουρνουά αθλοπαιδιών, αντισφαίριση, ενόργανη, επίδειξη ιππασίας από τη μαθήτρια Μαριζώζη Μητρώκα και ιστιοπλοΐας από τη μαθήτρια Νιόβη Κατσουράνη (μετά το πέρας των μαθημάτων, με την παρουσία των γονέων των μαθητριών, τους οποίους ευχαριστούμε θερμά για την υποστήριξη τους).

Φωτογραφίες από την ημέρα.

Η τήρηση όλων των μέτρων ασφαλείας για τη προστασία μαθητών και εκπαιδευτικών χάρισε σε όλους μας μοναδικές εμπειρίες!

Οι σκηνές βιντεοσκοπήθηκαν από τη μαθήτρια Ανίσα Ρόδε και το μοντάζ έγινε από το μαθητή Μπόρκο Στέρεβ.

Αρέσει σε %d bloggers: