Ενημέρωση για τις ηλεκτρονικές αιτήσεις εγγραφών 2020-21

«Λόγω τεχνικού προβλήματος που διαπιστώθηκε στην εφαρμογή e-eggrafes, κατά την προσπάθεια βελτίωσης απόκρισης του συστήματος, είναι απαραίτητο να υποβληθούν εκ νέου οι αιτήσεις που υποβλήθηκαν από την Κυριακή 28-06-20 και ώρα 00:01 έως και την Τρίτη 30-06-20 και ώρα 08:30».

Επιπλέον, δίνεται παράταση των Ηλεκτρονικών Αιτήσεων  Εγγραφής, Ανανέωσης εγγραφής και Μετεγγραφής σε ΓΕ.Λ. και ΕΠΑ.Λ. έως την Παρασκευή  03 Ιουλίου 2020 και ώρα 23:59».

Υπενθύμιση: Οι μαθητές/-τριες που θα φοιτήσουν στην Α’ Λυκείου οφείλουν να ολοκληρώσουν τη διαδικασία της ηλεκτρονικής εγγραφής έως και την Παρασκευή 3 Ιουλίου.
Σας υπενθυμίζουμε ότι σήμερα Πέμπτη 2 Ιουλίου το σχολείο μας είναι ανοιχτό, είμαστε στη διάθεσή σας για να μπορέσουμε να σας βοηθήσουμε να ολοκληρώσετε την ηλεκτρονική εγγραφή.

Η φωτογραφία από τον περίπατο στην Ύδρα των μαθητών/-τριων του σχολείου μας τον Οκτώβριο.

Αρέσει σε %d bloggers: