Ενημέρωση για την επαναλειτουργία της δια ζώσης εκπαίδευσης στο ΓΕΛ Ερμιόνης

Σας ενημερώνουμε ότι εν όψει της επαναλειτουργίας της δια ζώσης εκπαίδευσης, έχουν αποσταλλεί στις προσωπικές σας ηλεκτρονικές διευθύνσεις οι Βεβαιώσεις Κυκλοφορίας των μαθητών/-τριών. Τα αρχεία σας έχουν αποσταλεί σε μορφή αρχείου jpg ώστε οι μαθητές/-τριες να τα έχουν στο κινητό τους τηλέφωνο.

Επίσης, σας ενημερώνουμε ότι θα πρέπει να επιστραφούν τη Δευτέρα 1 Φεβρουαρίου 2021 οι ηλεκτρονικές συσκευές (ηλεκτρονικές ταμπλέτες, φορητοί ηλεκτρονικοί υπολογιστές) που παρέλαβαν οι γονείς και κηδεμόνες για χρήση, προς διευκόλυνση στο πλαίσιο της παρακολούθησης της εξ΄αποστάσεως εκπαίδευσης.

Για οποιαδήποτε διευκρίνιση, παρακαλούμε επικοινωνήστε τηλεφωνικά με το σχολείο.

Η εικόνα είναι σε τοίχο του σχολείου μας και είναι έργο των παιδιών!

Αρέσει σε %d bloggers: